CITUS s.r.o.

K výtopně č. 1 (u Zahrady Čech) - P.O. BOX 175, 412 01 Lltoměřice, tel./fax: 416 732 377, tel.: 416 737 166, 416 737 167,416 737 458, pobočka Chomutov, třídírna vajec - skladoz, tel.: 474 651 746, citus-mrazirny@seznam.cz

Zavřít X :

Společnost CITUS, s.r.o. byla založena v roce 1994 a její původní specializací byl obchod s drůbeží. Časem firma rozšířila sortiment, vybudovala vlastní mrazírenské sklady a začala spolupracovat se zahraničními dovozci.

CITUS s.r.o.
Mražená zelenina Mražené ovoce Mražené ryby Mražené maso

Mražené vepřové, hovězí maso a zvěřina

Zde naleznete téměř veškeré produkty, které lze z vepřového masa, hovězího a zvěřiny vyrobit, a to jak mražené, tak chlazené převážně bez kostí a vždy v kuchyňské úpravě.

Chlazené vepřové,hovězí maso nabízíme vakuově balené s dobou spotřeby 2 týdnů.

Všechny výrobky z vepřového, hovězího masa a zvěřiny jsou pečlivě skladovány, čímž je zaručena jejich vysoká kvalita. Díky značnému obratu zboží v našich skladech nemusíte mít nikdy obavy o trvanlivost objednaného masa.

Maso ze zvěřiny pochází výhradně z naší porážky. Pod přísným veterinárním dohledem a výhradně z české volné přírody Vám vyrábíme jen to nejlepší maso. Ze zvěřiny nabízíme: divočáka, jelena, daňka, srnčí i muflonní maso.

> Vepřové maso

> Hovězí maso

> Klokan

> Droby

 
Odebírat novinky
zrušit odběr
Naše tipy

Filé porce de Lux se špenátem

Kvalitní obalované file plněné sýrem,

Cena: neuvedena

Švestky půlené

kart.4x2,5kg

Cena: neuvedena

Rychlé hranolky

Předsmažené rychlé rovné hranolky. Značka Keizer. Top quality. Balení po 2,5 kg.

Cena: neuvedena

CITUS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: citus-mrazirny@seznam.cz - Provozováno CMS / Eshop (c)2017 Czechproduct.cz s.r.o. | podpora | mapa webu