CITUS s.r.o.

K výtopně č. 1 (u Zahrady Čech) - P.O. BOX 175, 412 01 Lltoměřice, tel./fax: 416 732 377, tel.: 416 737 166, 416 737 167,416 737 458, pobočka Chomutov, třídírna vajec - skladoz, tel.: 474 651 746, citus-mrazirny@seznam.cz

Zavřít X :

Společnost CITUS, s.r.o. byla založena v roce 1994 a její původní specializací byl obchod s drůbeží. Časem firma rozšířila sortiment, vybudovala vlastní mrazírenské sklady a začala spolupracovat se zahraničními dovozci.

CITUS s.r.o.
Mražená zelenina Mražené ovoce Mražené ryby Mražené maso

Polotovary - mražené

Firma Citus vybírá jen kvalitní výrobky od kvalitních a prověřených firem. Polotovar má v zásadě práci ulehčit a ne ji přidělávat. Nabízíme jen ty, u kterých víme, že technologický vývoj je složitý a výroba doma téměř neproveditelná (stripsy, brokolice v těstíčku, atd.).

Pojmy:

Trojobal : Typický český obal z hladké mouky, vajec a strouhanky.

Těstíčko - používá se na obalení zelenin, masa a ryb před smažením. Na 1 kg suroviny smícháme: 4 lžíce mouky, 1/2 lžičky soli, 2 rozšlehaná vejce, 1 lžičku škrobu, 1/2 lžičky prášku do pečiva a 4 lžíce vody. Vymícháme hladké (vodu přidáváme po troškách) ža je těsto tekuté bez hrudek. Místo vody můžeme (např. pro ryby) nahradit část nebo všechnu vodu bílým vínem. Pro chřupavější těstíčko přidáváme škrob a naopak pro vláčnější 1 lžičku oleje a pro "nadýchané" těstíčko přidáme 1/2 lžičky prášku do pečiva. Vajíčka můžeme přidat celá a najednou nebo napřed žloutky a nakonec opatrně vmíchat sníh z bílků. Viskozita by měla být taková, aby těstíčko nestékalo z kousků surovin. Nesmí být naopak zase husté, neboť by vytvořilo silnou těžkou vrstvu.

citace: http://dynamik.blog.cz

Tempura: Základní materiál je moučka tempurako, která se rozmíchá s vodou v takovém poměru, aby vznikla patlanina podobná řídké krupicové kaši.

citace: http://blog.zbroj.info

> Italské

> Knedlíky,lívance,těsto

> Masové

> Rybí

> Sýry

> Zeleninové

 
Naše tipy

Hermelínové donuts

Předsmažené hermelínové kroužky balené v kukuřičné strouhance. Populární výrobek Mcdonalds. Snadná p ...

Cena: neuvedena

Česnek drcený

Balení po 1kg

Cena: neuvedena

CITUS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: citus-mrazirny@seznam.cz - Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies