CITUS s.r.o.

K výtopně č. 1 (u Zahrady Čech) - P.O. BOX 175, 412 01 Litoměřice, tel.416 732 377, 416 737 166, 416 737 167, 416 737 458, e-mail: citus-mrazirny@seznam.cz

Zavřít X :

Velkoobchod s mraženým a chlazeným zbožím - maloobchodní prodejna - eshop pro registrované zákazníky. Různé druhy masa a ryb, zvěřina, mražené ovoce a zelenina, kvalitní polotovary.

CITUS s.r.o.
Mražená zelenina Mražené ovoce Mražené ryby Mražené maso

Drůbež mražená

V této sekci vám nabízíme mraženou drůbež – husy, kachny, krůty, kuřata, slepice i vejce. V nabídce najdete různé úpravy - můžete nakoupit celou drůbež, ale také čtvrtky, stehna, řízky, křídla, špalíčky. Zaručujeme vám, že maso je výborné kvalitě, nakupujeme u prověřených výrobců v ČR, Nizozemsku a Německu.

Zajímavostí jsou tzv. kukuřičná kuřata. Chovají se v oddělených chovech, delší doba výkrmu znamená pevné a vyzrálé maso. Chov probíhá s minimem léčiv a kvalitním krmivem s obsahem kukuřice. Z kukuřičných kuřat nabízíme: celé kuře, čtvrtky, křídla. Vzhledem k tomu, že chlazená drůbež je velmi citlivá na skladovací podmínky a teploty, preferujeme z důvodu různých podmínek skladování u zákazníků drůbež mraženou.

Mražená drůbež

Naši nabídku drůbeže a drůbežích částí jsme pro přehlednost rozdělili do několika kategorií:

  • Husy Husí maso je lahůdka. V nabídce máme celé mladé mražené husy o hmotnosti cca 3-4kg, dále husí stehna a husí prsa
  • Kachny Kachna se zelím a knedlíkem je klasické české jídlo. Prodáváme celé kachny, dále kachní prsa bez kostí, čtvrtky a stehna
  • Krůty Maso krůtí, devět chutí. Nabízíme vám celé krůty, krůtí prsa, krůtí stehenní plátek, krůtí játra.
  • Kuřata a slepice Celá kuřata (1,2 – 1,6 kg), kuřecí čtvrtky kalibrované i nekalibrované, kuřecí křídla a stehna, kuřecí řízky, kuřecí spodní stehýnka, kuřecí vnitnosti, kuřecí špalíčky i kuřecí díly do polévky . Na polévky nebo omáčky jsou vynikající tzv.těžké slepice. Polévka z tohoto druhu postaví na nohy každého.
  • Vejce Kvalitní vejce prodáváme v balení po 30 kusech.

Kam vám mraženou drůbež dovezeme

Mraženou drůbež rozvážíme téměř po celé republice, najdete nás v těchto krajích: Ústecký kraj, Liberecký kraj, Karlovarský kraj, Plzeňský kraj, Praha, Středočeský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj a Královehradecký kraj. Kromě drůbeže prodáváme i veškeré další masné výrobky, ryby, zeleninu a zeleninové směsi, ovoce a spoustu dalšího.

Systém rozvážení funguje tak, že nahlédnete do tabulky rozvozů a tam zjistíte, kdy a kde naše rozvozové vozy najdete. Doručení objednávky s vámi potvrdíme telefonicky.

Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Rádi a ochotně vám vše zodpovíme!

> Kuřata, slepice a díly

> Husy

> Kachny

> Krůtí

 
Naše tipy

Celer proužky

Celer krájený na proužky. Cena za 1 kg, balení po 2,5 kg. V objednávce pište do kolonky množství v ...

Cena: neuvedena

Pangasius

Mražený bílý filet, premium kvalita, min. glazování. Bez kůže a kostí. Balení interleaved po 5 kg ...

Cena: neuvedena

Daněk guláš

Mražené kostky z dančího masa na guláš. Maso z české volné přírody. Cena za 1 kg, balení 1,5 kg. V o ...

Cena: neuvedena

CITUS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: citus-mrazirny@seznam.cz - Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies