CITUS s.r.o.

K výtopně č. 1 (u Zahrady Čech) - P.O. BOX 175, 412 01 Litoměřice, tel.416 732 377, 416 737 166, 416 737 167, 416 737 458, e-mail: citus-mrazirny@seznam.cz

Zavřít X :

Společnost CITUS, s.r.o. byla založena v roce 1994 a její původní specializací byl obchod s drůbeží. Časem firma rozšířila sortiment, vybudovala vlastní mrazírenské sklady a začala spolupracovat se zahraničními dovozci.

CITUS s.r.o.
Mražená zelenina Mražené ovoce Mražené ryby Mražené maso

E-shop

Upozornění: V objednávce piště do kolonky množství v kg. Ceny jsou uvedeny většinou za 1 kg. Například: zelenina je balená po 2,5 kg, do kolonky množství je nutno zadat 2,5.

 

Firma Citus s.r.o. velkoobchod s mraženým zbožím by Vás ráda přivítala v našem novém e-shopu.

Aby se Vám objevily ceny výrobků a mohli jste nakupovat, je nutné se zaregistrovat. Po přihlášení se Vám objeví sekce EXTRA CENY, ve které už si můžete vybírat zboží, o které máte zájem a my Vám jej přivezeme.

Prosíme o obezřetnost, jelikož jsme velkoobchod a některé výrobky máme jen ve větším balení. Kdy Vám zboží dovezeme se dozvíte v záložce Rozvozové dny a místa. V případě osobního vyzvednutí u nás v Litoměřicích není nutné se zboží objednávat předem přes e-shop.

Dopravné k objednávkám do 7 000 Kč bez DPH činí 120 Kč.

Doufáme, že se Vám naše stránky líbí.

Kolektiv firmy Citus

 

 

 
Naše tipy

Brunoise mix

Na malé kostky krájená luxusní polévková směs, vhodná do vývarů. Obsahuje pórek, cibuli, mrkev, cele ...

Cena: neuvedena

Obalovaný platýz

Obalovaný, předsmažený filet z platýze, cca 180 g. Velmi kvalitní a oblíbený produkt. Původ: Nizozem ...

Cena: neuvedena

Piccolo čokoláda

Čokoládový nanuk v čokoládové polevě, 50 ml. Balení karton 48 ks, cena za 1 ks. V objednávce pište d ...

Cena: neuvedena

CITUS s.r.o. - Czech Republic, e-mail: citus-mrazirny@seznam.cz - Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies